Search

phone-icon+371 67376820   +371 26327398
phone-icon+371 67376820   +371 26327398
phone-icon+371 67376820

Servisa apkope

Servisa apkopē ietilpst virkne pasākumu, ko nepieciešams veikt darbgalda darbības mūžā vai pie uzstādīšanas, kā garantijas, tā arī pēcgarantijas periodā: no nodrošināšanas ar rezerves daļām, pārbaudēm un tehniskās apkopes līdz attālinātam atbalstam modernizācijai un apmācībām.

Šim nolūkam kopā ar mūsu partneriem piedāvājam plašu pakalpojumu tīklu.

Attālinātais serviss

Tehniķa klātbūtne uz vietas ne vienmēr ir nepieciešama, dažreiz pietiek ar zvanu vai tiešsaistes savienojumu ar jūsu darbgalda datoru, lai saņemtu padomu un atrisinātu problēmu. Izmantojot modernas lietojumprogrammas un tiešsaistes rīkus, mums ir iespēja ātri noteikt darbības traucējumus un tos novērst. Tas ir īpaši svarīgi, ja jūsu uzņēmuma rūpnīca atrodas tālu no mūsu servisa centra vai ja problēmu ir jāatrisina pēc iespējas ātrāk.

Attālinātā servisa priekšrocības:

 • Spēja atrisināt problēmu attālināti pēc iespējas īsākā laikā.
 • Attālinātā traucējumu diagnostika.
 • Atbalsts klientu personālam traucējumu novēršanā.
 • Augsta darbgalda ekspluatācijas gatavība, minimālas ražošanas izmaksas.

Rezerves daļas

Oriģinālās rezerves daļas un to savlaicīga nomaiņa garantē jūsu iekārtu maksimālu ekspluatācijas gatavību un augstu veiktspēju.

Mēs sastādīsim nepieciešamo rezerves daļu sarakstu pastāvīgajiem remontdarbiem, kā arī palīdzēsim izveidot personalizētu sarakstu ar ieteicamajām rezerves daļām un nodiluma komponentiem uzglabāšanai noliktavā, lai jūsu iekārtas darbotos nevainojami un uzticami.

Atbalsts un konsultācijas par rezerves daļu izvēli.

 • rezerves daļu identifikācija;
 • pasūtījuma noformēšana un izpilde;
 • ieteikumi rezerves un dilstošo daļu izvēlei.

Modernizācijas

Ja jūs ekspluatējat darbgaldu ilgu laiku, jūsu iekārtas aprīkojums un veiktspēja var vairs neatbilst jaunākajām tehnoloģijām un mūsdienu tirgus prasībām. Vai arī jūs saskaraties ar izmaiņām klientu pieprasījumos pēc pasūtītajiem produktiem. Vai arī ir nepieciešams paplašināt ražošanu vai uzlabot produktivitāti un produktu kvalitāti.
Modernizācijas programma palīdzēs izstrādāt izmaiņas tieši jūsu darbgaldam un pielāgotas jūsu individuālajām vajadzībām.

Modernizācijas priekšrocības:

• Produktivitātes paaugstināšana, pateicoties mūsdienīgo, efektīvāko tehnisko risinājumu izmantošanai.
• Darba ciklu laika samazināšana un efektīvāka ražošanas cikla nodrošināšana, apvienojot vecās un jaunas iekārtas.
• Elastība mainot preču klāstu, pateicoties pašu jaunāko vai papildu iekārtu un apstrādes tehnoloģiju ieviešanai.
• Tehnoloģisko un ražošanas izmaksu samazināšana, pateicoties uzlaboto tehnoloģiju izmantošanai un energoefektivitātes uzlabošanai.

Mēs arī labprāt atbildēsim uz jautājumiem par programmatūras atjauninājumiem un jaunajām versijām.
Sazinieties ar mums: (pakalpojuma KA kontaktu veidlapā jānorāda: uzņēmums, kontakti, iekārtas nosaukums, iekārtas numurs, īss problēmas apraksts)

Apmācība

Iekārtu produktivitāti un efektivitāti var palielināt pateicoties darbinieku augstam zināšanu līmenim. Paralēli apmācībai par pareizu darbību un jaunu iekārtu lietošanu, varam piedāvāt arī papildus apmācību un kvalifikācijas celšanu. Apmācību programma tiek izvēlēta, ņemot vērā individuālās prasības, kā arī esošos un turpmākos uzdevumus Jūsu uzņēmumā. Apmācību organizēšana iespējama gan Jūsu uzņēmumā, gan pie mūsu partneriem. Turklāt Homag Group iekārtām ir pieejams plašs tiešsaistes apmācību klāsts, ko varat atrast šeit academy.homag.com

 

Vispārīgie darbu izpildes un pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem

  Piereģistrējaties un sekojiet mūsu jaunumiem!

  Back to Top
  Product has been added to your cart