Vienkāršs un efektīvs Homag programmnodrošinājums mēbeļu ražošanā mēbeļu konstruēšanai un pasūtījumu vadībai

Sharing passion.

HOMAG Group izstādē LIGNA 2023 – ir vadošais kokapstrādes iekārtu ražotājs mēbeļu un kokapstrādes nozarē.

 

Inovatīvs starts nākotnē ar SmartWOP digitālo tehnoloģiju: vienkārša mēbeļu konstruēšanas māksla no HOMAG

Daudzi klienti vēlas viegli lietojamu mēbeļu konstruēšanas programmu, kas piedāvātu plašu konstruēšanas funkciju klāstu. SmartWOP – jauns programmnodrošinājums no HOMAG – pilnīgi atbilst šiem prasībām un ļauj atteikties no lielu ieguldījumu prasošās pamata datu bāzes uzturēšanas.

SmartWOP – efektīva un intuitīvi saprotama sistēmā CAD/CAM, kas visiem lietotājiem neatkarīgi no zināšanām par CAD, izmantojot vilkšanas funkciju, dod iespēju ātri konstruēt mēbeles.


Izveidotus modeļus var glabāt bibliotēkā, pārskatīt un mainīt. Pēc tam noformētus ražošanas datus, piemēram CNC programmas un zāģēšanas kartes, var uzreiz pārsūtīt lietojumprogrammās un HOMAG digitālos instrumentos.

productionManager: papīra kalni- tā ir vakardiena. Aktuālais risinājums – digitālais pasūtījumu portfelis

 

Pietiek ar papīru kārtošanu. Daudzu galdniecības uzņēmumu pasūtījumu portfeļi tagad ir ļoti labi aizpildīti. Šajā situācijā ir aizvien sarežģītāk uzturēt kartībā pasūtījumu datus un savlaicīgi informēt visus darbiniekus par aktuālo situāciju ar pasūtījumiem. HOMAG risinājums ļaus Jums orientēties šajos informācijas džungļos. Katram darbiniekam ir reāllaika piekļuve visiem pasūtījuma datiem. Kā arī uzreiz tiek parādīta informācija par progresu un atsevišķo detaļu izpildi. Tādejādi tiek nodrošināta visu ražošanas procesu pārskatāmība. Tīkla lietotni var instalēt gan klēpjdatorā, gan planšetdatorā.

Bezmaksas tīkla programmatūras priekšrocība: nav nepieciešama sarežģīta instalēšana vai atjauninājumi, pie tam pasūtījumu izpilde tiek precīzi izsekota jebkurā brīdī.

 

Saņemiet Jūsu biļeti tagad

 

Lintera Rīga, SIA darbinieki ar prieku organizēs Jums tikšanās ar mūsu partneri HOMAG LIGNA izstādē. Ja Jums palika kādi jautājumi, lūdzam vērsties pie:

 

Ilja Ponomarjovs

Lintera Rīga, SIA
Pārdošanas vadītājs
e-pasts: ilp@localhost
mob.t.: +371 22319598

Ja plānojat apmeklēt izstādi LIGNA, lūdzam, informējiet mūs par to iepriekš, lai mēs varētu organizēt optimālu un efektīvu mūsu partneru stendu apmeklējumu izstādē.

Būsim priecīgi satikt Jūs izstādē LIGNA-2023 Hannoverē!

Jūs varētu ieinteresēt arī citi HOMAG Group programmnodrošinājuma produkti mēbeļu un kokapstrādes ražotnēm