Risinājumi CNC apstrādes centriem mēbeļu ražošanai

CSM_CNC apstrādes centrs CENTATEQ P-110

HOMAG Group izstādē LIGNA 2023 – kokapstrādes iekārtu ražotājs mēbeļu un kokapstrādes nozarei

HOMAG Group izstādē LIGNA 2023 – ir vadošais kokapstrādes iekārtu ražotājs mēbeļu un kokapstrādes nozarei. Uzņēmums piedāvā inovatīvus risinājumus kokapstrādes procesiem, nodrošinot efektīvāku un ātrāku ražošanu.

woodWOP atjauninājums līdz 8.1.versijai – CNC iekārtu programmatūra mēbeļu un kokapstrādes nozarei

Jaunāka programmnodrošinājuma versija woodWOP 8.1. programmēšanai burtiski sastāv no jau pazīstamo funkciju atjauninājumiem un papildinājumiem, kas vienkāršo programmas izmatošanu daudzās vietās.

Kā vienu no šādiem papildinājumiem var pieminēt ievērojamas izmaiņas iefrēzējumu atlases jomā. Tagad lietotājs var iestatīt instrumenta padeves režīmu, nulles punktu un iefrēzējuma formu. Pie tam ievērojami palielinās programmēšanas elastīgums. Nestinga spraudnis ļauj manuāli woodWOP iekšā pozicionēt atsevišķas woodWOP programmas uz neapstrādātas plātnes un komplektēt sagataves. Pēc tam nestinga spraudnis patstāvīgi ģenerē frēzes ceļu sagatavju griešanai. Modelēšanas un apstrādes laika aprēķina jomās Jūs variet izmantot woodMotion8 uzlabotas vizualizācijas priekšrocības. Klientiem, kam svarīgi iepriekš zināt apstrādes laiku tiek piedāvāts woodTime.

Jauns CNC programmu pārbaudes risinājums

Jauns programmnodrošinājums CNC pārbaudei ļauj ātri pārbaudīt lielu woodWOP programmu skaitu sagatavošanas darbu posmā. Kopā ar apstrādes laika noteikšanu tiek kontrolēta programmu izpilde. Tādejādi var uzzināt iepriekš cik laika aizņems viena vai otra pasūtījuma izpilde uz CNC iekārtām. Tas ļaus samazināt neplānotas dīkstāves un optimizēs ražošanas plānošanu un termiņus.

Apstrādes centrs DRILLTEQ V-310 ar robotizētām ierīcēm

Arvien vairāk nozīmes ir automatizācijai un apstrādei, kad nav nepieciešams liels personāla skaits. Nākotnē vertikālais CNC apstrādes centrs DRILLTEQ V-310, «The Raumwunder», kas pērngadā tika prezentēts izstādē «Holz-Handwerk», saņems robotizētu aprīkojumu.

Robotizēta sagatavju padeves sistēma DRILLTEQ V-310

Droša robotizēta sagatavju padeves sistēma pārvērš DRILLTEQ V-310 par augstas produktivitātes apstrādes centru, un, līdz ar to par optimāli organizētu ražošanas plūsmu mazam mēbeļu ražošanas uzņēmumam. Robotizētas sistēmas papildu aprīkošanas priekšrocības ir acīmredzamas. Robotam nav nepieciešami pārtraukumi, tas var strādāt visu diennakti nodrošinot stabili augstu izpildāmo darbu kvalitāti. Mazie un vidējie uzņēmumi ar to palīdzību nākotnē varēs samazināt laika patēriņu un personāla noslodzi. Tas atklāj iespēju elastīgi izmantot darbiniekus un norīkot viņus darbā citās ražošanas zonās.

Uzlabota apstrādes kvalitāte ar DRILLTEQ V-310

Pie tam paaugstinās apstrādes kvalitāte, iekārtu ekspluatācijas gatavība un produktivitāte. Protams, nepieciešamības gadījumā DRILLTEQ V-310 var ielādēt atsevišķas sagataves arī manuāli.

Saņemiet Jūsu biļeti LIGNA izstādei

Lintera Rīga, SIA darbinieki ar prieku organizēs Jums tikšanās ar mūsu partneri HOMAG LIGNA izstādē. Ja Jums palika kādi jautājumi, lūdzam vērsties pie:

Ilja Ponomarjovs
Lintera Rīga, SIA
Pārdošanas vadītājs
e-pasts: ilp@localhost
mob.t.: +371 22319598

Ja plānojat apmeklēt izstādi LIGNA, lūdzam, informējiet mūs par to iepriekš, lai mēs varētu organizēt optimālu un efektīvu mūsu partneru stendu apmeklējumu izstādē.

Būsim priecīgi satikt Jūs izstādē LIGNA-2023 Hannoverē!

Aicinām Jūs iepazīties ar Apstrādes CNC iekārtu klāstu mēbeļu un kokapstrādes nozarei