LIGNA-2023 atkal Hannoverē: Grandiozs pasākums kokapstrādes un mēbeļu ražošanas nozarē

LIGNA-2023 atkal Hannoverē: Grandiozs pasākums kokapstrādes un mēbeļu ražošanas nozarē

Pēc ilgstoša pārtraukuma izstāde LIGNA atgriežas, lai apliecinātu savu globālo nozīmi kokapstrādes un mēbeļu nozarē. Ļoti daudz jaunu tehnoloģiju un sasniegumu, jauns skatījums uz automatizāciju un ražošanas organizāciju. Mēs sirsnīgi pateicamies visiem mūsu partneriem, kas sniedza iespēju iepazīties ar inovācijām un ieskatu kokapstrādes un mēbeļu ražošanas nākotnē.

Izstāde LIGNA: Unikāla platforma zināšanu un pieredzes apmaiņai par kokapstrādes tehnoloģijām un iekārtām

Izstādē LIGNA mūsu partneri piedāvāja unikālu platformu zināšanu un pieredzes apmaiņai par kokapstrādes tehnoloģijām un iekārtām. Izstādes laikā tika demonstrēti jaunākie sasniegumi un inovatīvas tehnoloģijas, kas aptver visus kokapstrādes, koksnes materiālu un mēbeļu ražošanas aspektus. Apmeklētājiem tika piedāvātas ražošanas automatizācijas tehnoloģijas, jaunas un plašākas iespējas kontrolēt iekārtu darbību un visu ražošanu kopumā, attālināta diagnostika un apkalpošana. Vēlamies izteikt atzinību visiem mūsu partneriem par dalību izstādē LIGNA-2023 un pateikties viņu komandām par iespēju ielūkoties mēbeļu ražošanas un kokapstrādes nākotnē: HOMAG Group AG, BENZ GmbH Werkzeugsysteme, WEINMANN Holzbausystemtechnik GmbH, Anthon GmbH, Robert Bürkle GmbH, FE-MA-TECH GmbH & Co.KG, Hecht Electronic AG, imos AG, KOCH Technology GmbH & Co. KG, Otto Martin Maschinenbau GmbH & Co. KG, MHF GmbH, RIEPE GmbH & Co. KG, Robland NV, Ultralight AG, Wandres GmbH micro-cleaning , Hans WEBER Maschinenfabrik GmbH

Izstāde LIGNA: Uzsvars uz materiālu apstrādes kvalitāti, pateicoties uzņēmuma LEUCO Ledermann GmbH & Co.KG augstākās klases griezējinstrumentiem

Tāpat kā iepriekšējos gados, mūsu ilggadējais partneris LEUCO Ledermann GmbH & Co.KG ir sagatavojis LIGNA izstādei jaunus instrumentus dažādu materiālu veidu apstrādei. Mēs priecājamies, ka pateicoties jauniem risinājumiem mūsu klientiem būs iespēja ražot vēl labākas preces. Tika prezentēts plašs cietsakausējuma un dimanta griezējinstrumentu klāsts, kas apmierinās gan lielo rūpniecisko ražotāju, gan mazāku uzņēmumu vajadzības.

Elektroinstrumenti mēbeļu ražošanas nozares profesionāļiem

Īpašu interesi piesaistīja mūsu partnera Mafell AG stends, kas kārtējo reizi pierādīja, ka ir līderis kokapstrādes un mēbeļu ražošanas elektroinstrumentu kvalitātes ziņā. Mēs ar nepacietību gaidām jaunus instrumentus tirgū un to augstākās klases veiktspējas rezultātus.

Plašs pakalpojumu klāsts izstādē LIGNA: Jaunas automatizācijas, servisa, apkalpošanas un palīgmateriālu sistēmu un materiālu iespējas

Īpaša uzmanība izstādē tika pievērsta iekārtu servisa apkopes un remonta iespējām. Kopā ar mūsu partneriem mēs cenšamies un veicam papildu pasākumus, lai mūsu klientu iekārtas darbotos nevainojami. Esam gandarīti, ka varam piedāvāt dažādu kategoriju papildaprīkojumu, rezerves daļas un automatizācijas līdzekļus kokapstrādes iekārtām, sniedzot ražotājiem iespēju palielināt efektivitāti un automatizēt ražošanas procesus.

Izstāde LIGNA — Jaunas idejas un jauna pieredze tālākai kokapstrādes un mēbeļu nozares attīstībai

LIGNA ne tikai piedāvā iespēju iepazīties ar jaunākajām tehnoloģijām un iekārtām, bet arī rada ideālu atmosfēru ideju un pieredzes apmaiņai. Šeit notiek konstruktīvas sarunas un tikšanās, kas veicina ražošanas attīstību un partnerattiecību veidošanu.

Vēlamies pateikties visiem mūsu klientiem, kuri kopā ar mums apmeklēja izstādi LIGNA, par konstruktīvu dialogu. Un mēs ceram uz jaunu posmu visu mūsu plānu īstenošanā un esam gatavi īstenot visas jaunās idejas.