Search

phone-icon+371 67376820   +371 26327398
phone-icon+371 67376820   +371 26327398

SAGATAVJU ATGRIEŠANAS UN PĀRVIETOŠANAS SISTĒMAS

Sagatavju atgriešanas sistēma

Atgriešanas sistēmas maliņu apdares automatizācijai

HOMAG atgriešanas sistēmas ideāli papildina maliņu aplīmēšanas darbgaldus, jo tie precīzi pielāgoti darbgalda konstrukcijas īpatnībām. Ar šādu sistēmu palīdzību var optimizēt maliņu aplīmēšanas procesu. Izmantojot šādu sistēmu var automatizēt un sakārtot materiālu kustību un padarīt maliņu aplīmēšanas iekārtas ekspluatāciju ekonomiskāku. Rezultāta Jūs iegūsiet maliņu apstrādes procesa augstāko efektivitāti un precīzu sagatavju pārvietošanas organizāciju neatkarīgi no ražošanas procesa organizācijas sērijas un individuālā ražošanā.

No bāzes līmeņa līdz pilnīgi automātiskās pārvietošanas sistēmas.

Pat izmantojot HOMAG bāzes līmeņa maliņu apstrādes darbgaldus, sagatavju atgriešanas sistēmas pievienošana ļauj optimizēt iekārtas darbību un organizēt procesu efektīvāk un ergonomiskāk. Pateicoties automatizācijai, visus darbus pie sagatavju apstrādes var veikt viens operators. Automatizētas detaļu pārvietošanas ieviešana sniedz jums priekšrocības salīdzinājumā ar konkurentiem, kuri turpina manuāli ielādēt sagataves.

HOMAG sagatavju atgriešanas un pārvietošanas sistēmas atbilst augsti automatizētas mēbeļu ražošanas prasībām. Šajā gadījumā uzmanības centrā ir ražošanas procesa nepārtrauktība un elastība, kā arī augsta produktivitāte. Sagataves identificē, izmantojot svītrkodu. Viens vai divi portāli griež un pagriež detaļas, pēc tam tas tiek padotas maliņu apstrādes darbgaldā vai izkrautas.

Sagatavju atgriešanas sistēmu un HOMAG maliņu apstrādes darbgaldu darbības ātrums un izmēri ir precīzi saskaņoti.

Saudzīga transportēšana bez maliņu un virsmu bojājumiem

Vēl viena sagatavju atgriešanas sistēmu priekšrocība – aizsardzība pret bojājumiem.

Lēmumu izmantot galdu ar gaisa spilvenu vai vakuuma traversu pieņem pati iekārta. Neatkarīgi no lēmuma pieņemšanas apstrādes kvalitāte paliek stabili augstākā līmenī.

Sistēmas var pārvietot dažāda izmēra un svara detaļas. Pat viegli bojājamas virsmas, piemēram, alumīnija vai tērauda imitācija, tiek saudzīgi un droši transportēti. Pie tam, sistēmu izmantošana ievērojami samazina operatoru fizisko slodzi. Var teikt, ka smaga fiziskā darba laiki mēbeļu ražošanas uzņēmumos palika pagātnē.

Atgriešanas sistēmu priekšrocības

  • Stabila darbgalda noslogošana un pārtraukumu minimizēšana
  • Transportējamo sagatavju daudzveidība
  • Augsta rentabilitāte un īss atmaksāšanas termiņš
  • Kvalitātes paaugstināšana
  • Ergonomiskā transportēšana un iekraušana
  • Vienkārša apkope
  • Elastīga resursu izmantošana

Automatizācijas ieviešana – tas nav uzņēmuma mēroga jautājums, bet priekšnoteikums ekonomiskākai ražošanai. Sistēmas izmantošana atmaksājas jebkurā uzņēmumā, kura ražošanas procesā tiek izmantots maliņu apstrādes darbgalds.

Šeit jūs atradīsiet jūsu maliņu aplīmēšanas darbgaldam piemērotu risinājumu.

Представлено 4 товара

Back to Top
Product has been added to your cart