Jaunas iespējas mēbeļu ražošanā ar Homag zāģēšanas centriem

Panel dividing saw SAWTEQ B-300 ar pacēlājgaldu

Sharing passion.

HOMAG Group izstādē LIGNA 2023 ir vadošais kokapstrādes iekārtu ražotājs mēbeļu un kokapstrādes nozarē.

Pasaules pirmizrāde – zāģēšanas centri SAWTEQ B-300 / B-400 ar piespiedējsiju mēbeļu ražotnēm un kokapstrādei

Jauna izpratne par elastīgumu un produktivitāti

Šogad LIGNA izstādē HOMAG grupa pirmo reizi demonstrē jaunus 3. un 4. sēriju SAWTEQ zāģēšanas centrus, kur realizēti svarīgie jauninājumi.

Šis risinājums sazāģēšanai apvieno sevī augstu produktivitāti, ātrumu un uzticamību ar augstāku automatizācijas pakāpi un digitālo pašapmācības funkciju izmantošanu.

To cita starpā apliecina griešanas procesa un citu procesu optimizācija, vienlaikus samazinot enerģijas izmaksas. Pārdomāta no jaunā ir arī iekārtas vadības koncepcija, skaidri noteiktas darba pozīcijas, un operatora mijiedarbība ar vadības sistēmu ir kļuvusi elastīgāka un ergonomiskāka. Operatora atbalsta sistēma intelliGuide Classic, kas tagad ietilpst standarta komplektācijā, papildina optimizētus elementus un vada operatora darbības ar LED signāliem – droši un intuitīvi saprotami. Turklāt jauna funkcija uzrauga optimālu iekārtas izmantošanu zāģa vadības sistēmā un sniedz atbalstu ar nepieciešamajiem norādījumiem — vēl viens solis ceļā uz inteliģento iekārtas vadību. Joprojām uzmanības centrā ir griešanas kvalitāte.

Vienā virknē ar materialManager Advanced, ko izmanto automātiskai optimālo zāģēšanas parametru uzdošanai, iekārta ir aprīkota ar jaunu funkciju, kas ar sensoru palīdzību noteic sagatavju izmēru atbilstību uzdotiem parametriem un saprotama veidā nodot attiecīgo informāciju operatoram.

Tādējādi tiek palielināta tehnoloģiska procesa drošība un uzlabota griešanas operāciju kontrole.

Jauna plātņu noliktavas vadības platforma apvieno sevī intelektuālo loģistiku un automatizācijas stipras puses.

Izstādē LIGNA 2023 HOMAG pirmo reizi prezentēs jaunu pilnībā pārstrādātu noliktavu aprīkojuma līniju, kas atbilst gan mazo uzņēmumu, gan lielu mēbeļu rūpnīcu prasībām.

Izstrādes gaitā uzmanības centrā joprojām ir strauji mainīgie tirgus apstākļi, kas prasa spēju elastīgi, efektīvi un ilgtspējīgi pielāgoties. Vienlaikus portfelis paplašinās gan zemākā segmentā, ieviešot sākuma līmeņa iekraušanas risinājumu, gan augstākajā segmentā, piedāvājot risinājumus divu līmeņu un divstāvu noliktavām. Optimizācijas taustāmie rezultāti pirmkārt ietver lielāku drošumu, lielāku pieejamību un standartizētu integrāciju un datu apstrādi, konsekventi izmantojot jaudīgo woodStore noliktavas pārvaldības programmatūru. Arī otrā stāva un divstāvu noliktavas palīdz optimāli izmantot pieejamos resursus un atrisināt daudzās valstīs dominējošo uzglabāšanas telpu trūkuma un ražošanas telpu sadārdzināšanās problēmu.

HOMAG jaunais iekraušanas risinājums LIGNA 2023 izstādē tiek demonstrēts uz īpaši optimizēta 2. sērijas sažāgēšanas centra piemēra. Šādā veidā ir iespējams organizēt pilnībā automātisku plātņu padevi pat sākuma līmeņa sērijas iekārtām.

Pat nemaz nerunājot par produktivitātes pieaugumu, nepārtrauktais process padara darbu ergonomiskāku un palīdz izvairīties no materiāla bojājumiem transportēšanas laikā.

Saņemiet Jūsu biļeti tagad

 

Lintera Rīga, SIA darbinieki ar prieku organizēs Jums tikšanās ar mūsu partneri HOMAG LIGNA 2023 izstādē.
Ja Jums palika kādi jautājumi, lūdzam vērsties pie:

 

Ilja Ponomarjovs
Lintera Rīga, SIA
Pārdošanas vadītājs
e-pasts: ilp@localhost
mob.t.: +371 22319598

 

Ja plānojat apmeklēt izstādi LIGNA, lūdzam informējiet mūs par to iepriekš, lai mēs varētu organizēt optimālu un efektīvu mūsu partneru stendu apmeklējumu izstādē.

Būsim priecīgi satikt Jūs izstādē LIGNA 2023 Hannoverē!

ar materiāla padošanu no priekšas