Jauna apstrādājamo detaļu atgriešanas sistēma DRILLTEQ V-310

No šī brīža devīze ir «Pagrieziet to!» Jauna apstrādājamo detaļu atgriešanas sistēma DRILLTEQ V-310

Jaunajai DRILLTEQ V-310 vertikālā CNC apstrādes centra detaļu atgriešanas sistēmai no HOMAG Group, pasaulē vadošā kokapstrādes un mēbeļu ražošanas iekārtu ražotāja, ir īpaša funkcija, ko tās priekšteči nevarēja piedāvāt: Tā atgriež detaļas atpakaļgaitā. Lai apstrādātu sesto pusi, sagataves tagad tiek automātiski ievadītas atpakaļ iekārtā bez papildu manuālas iejaukšanās. Tagad tas ir pilnībā automatizēts risinājums pilnvērtīgai detaļu apstrādei.

Apstrādājamo detaļu atgriešanas sistēma ir ideāls papildinājums CNC apstrādes centram DRILLTEQ V-310 un optimizē apstrādes procesu, perfekti pielāgojot to CNC apstrādes centra parametriem. Materiālu plūsma ir automatizēta un organizēta, un tiek palielināta rentabilitāte. Rezultātā tiek panākts racionāls un efektīvs process, kas piešķir pievienoto vērtību jebkuram ražošanas risinājumam neatkarīgi no tā, vai tas ir 1 partijas apjoms, ražošana pēc pasūtījuma vai sērijveida ražošana.

Atpakaļgaitas funkcija nodrošina pilnvērtīgu apstrādi.

Sešpusējās apstrādes operācija, kas iepriekš prasīja manuālu apstrādājamās detaļas atkārtotu ievietošanu, tagad tiek veikta automātiski vienotā plūsmā.
Manuāla iejaukšanās un atkārtota ielāde starp 5. un 6. puses apstrādi nav nepieciešama. Rezultātā tiek panākta labāka iekārtas izmantošana un ievērojami samazināts dīkstāves laiks. Nākotnē ergonomiskā veidā pilnībā tiks apstrādāti pat lieli sagataves gabali, kuru garums sasniedz 3050 mm. Līdz minimumam tiek samazināta manuālā detaļu pārvietošana, kas arī uzlabo apstrādes kvalitāti. Pateicoties virpošanas funkcijai, detaļu apstrādei pietiek ar vienu iekārtas operatoru. Apstrādājamo detaļu atgriešana ir pilnībā integrēta iekārtas lietotāja saskarnē, un to pārvalda, izmantojot vadības sistēmu powerTouch.

«Jā» DRILLTEQ V-310 automatizācijai nav uzņēmuma lieluma jautājums, bet gan priekšnoteikums lielākai ekonomiskajai efektivitātei. Tāpēc sagatavju atgriešanas risinājumi ir noderīgi ikvienam, kas savā ražošanā izmanto CNC apstrādes centru.

Pateicoties jaunajai reversēšanas funkcijai, «The Raumwunder» tagad kļūst arī par «apbrīnojamu pārvietošanas līdzekli», piedāvājot apstrādājamo detaļu apgriešanu.