Iekārtas un tehnoloģijas koka karkasu māju ražošanai no Weinmann

Sharing passion.

HOMAG Group izstādē LIGNA 2023  ir vadošais kokapstrādes iekārtu ražotājs mēbeļu un kokapstrādes nozarē.

Partneris koka māju būvniecībā — no nocirstas koksnes līdz gatavai mājai!
Augstas efektivitātes kokapstrādes ražošana ar robotiem un daudzfunkcionāliem tiltiem.

Koka konstrukciju ražotājiem izvirzītās prasības ir dažādas, jo būvniecības pasūtītāju vēlmes un gaidās ir atšķirīgas.

Nestandarta sienu konstrukcijas, materiāli un elementu izmēri ir raksturīga ikdienišķa parādība. Jo elastīgākas un daudzpusīgākas ir iekārtas, uz kurām tiek izgatavoti sienu, jumtu un plātņu elementi, jo svarīgāks kļūst tas.

LIGNA izstādē WEINMANN demonstrē augsti automatizētas un viegli integrējamas iekārtas ražošanas zonai.

Robots FEEDBOT W-500 automātiskā režīmā sakrauj dēļus uz siju rāmja. Kombinācijā ar jauno daudzfunkcionālo tiltu WALLTEQ M-300 tas veido slēgtu, daudzfunkcionālu, patstāvīgu ražošanas zonu. Šajā zonā no dažādiem materiāliem izgatavoti elementi tiek automātiski fiksēti un ļoti elastīgi apstrādāti. Automātiski uzstādītie stiprinājumi palīdz sasniegt augstu veiktspēju. Ražošanas zonu papildina BUILDTEQ A-700 griezējierīce, kas pirmo reizi tika prezentēta sabiedrībai un kas ļauj minimālā platībā apgriezt elementus.

Papildu vērtība pateicoties apkalpošanai.

WEINMANN Academy mācību centra pakalpojumi ļauj apmierināt koka būvkonstrukciju ražotāju pieaugošās prasības pēc sarežģīta sagatavošanās posma un sava uzņēmējdarbības modeļa izstrādes.

Papildus piedāvātajiem apmācību kursiem, ražošanas atbalstam un konsultācijām efektivitātes jautājumos sadarbībā ar SCHULER Consulting klientiem no koksnes plātņu ražošanas nozares tiek piedāvāti arī citi pakalpojumi. WEINMANN Academy mācību centrs cenšas atbalstīt tādu uzņēmumu darbinieku kvalifikācijas celšanu izpildot komplekso pakalpojumu piegādātāja funkciju. WEINMANN – kompetents un universāls partneris koka būvkonstrukciju ražotājiem.

Saņemiet Jūsu biļeti tagad

Lintera Rīga, SIA darbinieki ar prieku organizēs Jums tikšanās ar mūsu partneri HOMAG LIGNA izstādē. Ja Jums palika kādi jautājumi, lūdzam vērsties pie:

 

Ilja Ponomarjovs
Lintera Rīga, SIA
Pārdošanas vadītājs
e-pasts: ilp@localhost
mob.t.: +371 22319598

Ja plānojat apmeklēt izstādi LIGNA, lūdzam, informējiet mūs par to iepriekš, lai mēs varētu organizēt optimālu un efektīvu mūsu partneru stendu apmeklējumu izstādē.

Būsim priecīgi satikt Jūs izstādē LIGNA-2023 Hannoverē!

Weinmann ražotās iekārtas koka māju būvniecībai var apskatīt šeit: