HOMAG Technology days Hozlbronn

HOMAG Technology Days – uzmanības centrā zāģēšana, plātņu materiālu sazāģēšana un noliktavu sistēmas no vadošā mēbeļu un kokapstrādes iekārtu un aprīkojuma ražotāja HOMAG Group

Datums un vieta: 2024. gada 12.-14. martā Holzbronn, uzņēmuma HOMAG Plattenaufteiltechnik rūpnīcā.

Uzziniet vairāk par jaunākajām zāģēšanas un automatizācijas tehnoloģijām visu veidu mēbeļu ražošanā. No precīzas zāģēšanas līdz inteliģentai materiālu izmantošanai. Mūsu eksperti būs Jūsu rīcībā, lai apmainītos ar viedokļiem un atrastu labāko risinājumu Jūsu ražošanai.

  • Ideāli risinājumi sākuma līmeņa mēbeļu ražošanai: SAWTEQ S-200 zāģēšanas iekārta un modernizētā SAWTEQ S-300 flexTec robotizētā iekārta ar materiāla padevi, izmantojot STORETEQ F-100 noliktavu sistēmu.
  • JAUNUMS: CENTATEQ N-210 nesting CNC apstrādes centra elastīgā detaļu apstrādes sistēma apvienojumā ar STORETEQ P-300 noliktavu sistēmu (papildināta ar jaunām inteliģentās vadības programmatūras WoodStore funkcijām) un jaunās paaudzes SAWTEQ S-300 zāģēšanas iekārtām, kas prezentētas kā konceptuāls «uzglabāšanas-zāģēšanas-nestinga» ražošanas līnijas risinājums — “storage-saw-nesting”.

Papildus iekārtu izstādei Holzbronn Jums būs iespēja apmeklēt Schopfloch rūpnīcas izstāžu zāli, kur būs apskatāmi CNC apstrādes centri, urbšanas un maliņu apstrādes iekārtas, kā arī būs iespējams izmēģināt to darbību.

Vairāk informācijas par gaidāmajām HOMAG Technology Days Holcbronnā var atrast šeit: https://www.homag.com/en/company/exhibitions-events/fairs-events/detail/technology-day-sawing-cutting-and-panel-dividing

Demonstrējamo iekārtu saraksts

Panel dividing saw SAWTEQ S-300
Panel dividing saw SAWTEQ S-200
Panel saw SAWTEQ S-300 | S-310 flexTec
CNC Gantry-Processing Center CENTATEQ N-210
Single-axis feeder STORETEQ F-100

Mēs ceram uz Jūsu interesi un dalību, un labprāt atbildēsim uz visiem Jūsu papildu jautājumiem

Ilja Ponomarjovs
Kokapstrādes iekārtu Pārdošanas vadītājs
E-pasts:ilp@localhost
Mob.t.: +371 22319598