HOMAG Group un LINTERA Group 30 sadarbības gadi

HOMAG Group un LINTERA Group 30 sadarbības gadi.
Spēcīgas sadarbības, uzticības, atbalsta un veiksmes stāsts.

1994.g. notika nozīmīgs notikums jaunā uzņēmuma LINTERA darbībā: sākas sadarbība ar uzņēmumu HOMAG Group . Mazā pilsētiņā Jonavā, kas atrodas Lietuvas centrā, tajā laikā, ļoti jaunā uzņēmumā LINTERA, ar iespējamu sadarbības piedāvājumu, atbrauca trīs HOMAG Group pārstāvji Siegfried Weil k-gs, Sinan Yamac k-gs un Gerald Richts k-gs. Un sākot no 1994. gada HOMAG Group, kas jau tajā laikā bija līderis un novators iekārtu ražošanas nozarē mēbeļu un kokapstrādes uzņēmumiem, bija uzticējis savu iekārtu marketingu, pārdošanu un servisa apkalpošanu diviem aizrautīgiem inženieriem.

Trīsdesmit veiksmīgas sadarbības gadu laikā, kopīgiem spēkiem, ir īstenoti daudzi projekti. Kopš 2000. gada ir piegādāts vairāk nekā 2000 iekārtu, padarot HOMAG grupas zīmolu par visatpazīstamāko mūsu valstīs.

Mūsu sadarbības vēsture ne vienmēr ir bijusi gluda un viegla, jo ir bijuši sarežģīti ekonomiskās krīzes periodi nozarē vai pasaules tirgū kopumā. Tāpat nevar teikt, ka uzņēmumi LINTERA Group un HOMAG Group vienmēr ir izvairījušies no kļūdām vai neveiksmēm. Trīsdesmit sadarbības gados ir bijušas gan labas dienas, gan sliktas dienas. Taču, starp mūsu uzņēmumiem, vienmēr ir bijusi savstarpēja sapratne un atbalsts, ticība viens otra spēkam, kopīgi mērķi un centieni tos sasniegt. Un šie mērķi bija vienkārši un vienlaikus sarežģīti: vienmēr strādāt klienta interesēs, piedāvājot viņam efektīvus risinājumus rītdienai, sniedzot konkurētspējīgas priekšrocības šodien un pārliecību nākotnē.

30 gadu laikā kokapstrādes un mēbeļu ražošanas pasaule ir ļoti mainījusies. Var droši apgalvot, ka ļoti īsā laikā ir notikušas kardinālas pārmaiņas: no manuāli darbināmiem darbgaldiem līdz pilnībā automatizētām ražotnēm. Visi LINTERA grupas kolēģi vienmēr ar apbrīnu ir sekojuši HOMAG grupas attīstībai. Daudzas idejas, inovācijas, apņēmība un vēlme pirmajiem piedāvāt kaut ko tādu, kas līdz šim nav ticis izmantots vai pielietots, mainīt kokapstrādes un mēbeļu iekārtu ražošanas principus un tehnoloģijas — tās vienmēr ir bijušas HOMAG grupas uzņēmumu atšķirības pazīmes, un, pateicoties tām, mēs vienmēr esam bijuši gatavi piedāvāt saviem klientiem labāko risinājumu.

Mēs nevaram nepieminēt vēl vienu mūsu sadarbības priekšrocību. Mūsu kopīgais darbs ir ļāvis mums iepazīt daudzus cilvēkus HOMAG grupas uzņēmumos, kuri ir profesionāļi, sava darāmā darba aizsācēji un entuziasti. Mēs lepojamies, ka ar daudziem no viņiem mums ir izveidojušās ne tikai biznesa saites, bet arī patiesi sirsnīgas draudzīgas attiecības.

30 gadi ir nopietns termiņš sadarbībai. Patiesībā nav viegli īstenot vairākus gadu desmitus kopīgus mērķus un uzdevumus mārketinga un servisa darbā, izprast sadarbības partnera intereses un noteikt prioritātes, izturēt visas pasaules pārmaiņas kā divu uzņēmumu HOMAG Group un LINTERA Group komandai. Šodien, atskatoties atpakaļ, varam droši teikt, ka mums ir izdevies ne tikai saglabāt sadarbību, bet arī to nostiprināt, padarot mūsu kopīgo darbu vēl efektīvāku.

Mēs vēlamies apsveikt visus mūsu kolēģus un draugus no HOMAG Group un LINTERA Group mūsu sadarbības jubilejā. Mēs vēlamies izteikt dziļu pateicību visiem, kas ir bijuši un ir daļa no mūsu sadarbības. Mēs ceram, ka mūsu kopīgais darbs turpināsies vēl daudzus turpmākos gadus, un mēs vienmēr paliksim uzticīgi svarīgākajam mērķim — piedāvāt saviem klientiem labākos ražošanas un tehnoloģiskos risinājumus mēbeļu un kokapstrādes nozarē.