HOMAG Group izstādē LIGNA 2023 ir vadošais kokapstrādes iekārtu ražotājs mēbeļu un kokapstrādes nozarē.

HOMAG EDGETEQ S-500

Sharing passion.

HOMAG Group izstādē LIGNA 2023 ir vadošais kokapstrādes iekārtu ražotājs mēbeļu un kokapstrādes nozarē.

EDGE maliņu aplīmēšanas iekārtu parks no HOMAG

Sagatavju padeves sistēma WZ14, kas agrāk bija pieejama tikai dārgāka segmenta maliņu aplīmēšanas iekārtu sērijām, tagad ir savietojama arī ar EDGETEQ S-500 sērijas maliņu aplīmēšanas iekārtām.

WZ14 modeļa bīdāmie norobežotāji droši novirza sagataves zem augšējās piespiedējierīces.

Pie tam formātstrēle nodrošina paralēlus iegriezumus, kas ir leņķu lielumu precizitātes priekšnoteikums. Tas nodrošina iespēju panākt ideālo kvalitāti arī neprecīzi formatētām sagatavēm.

H2: Optimālais maliņu aplīmēšanas iekārtas EDGETEQ S-500 papildinājums — portāla atgriešanas ierīce LOOPTEQ O-600.

Apdomāta automatizācija – pamats, un kā bāzes tiek organizēta sarežģītas un augstas efektivitātes materiālu plūsmas. Pateicoties pārvietošanai ar precīzo griešanas leņķi, sagataves var atgriezties nākamajā apstrādes operācijā vai, ja to apstrāde ir pabeigta, tiek izkrautas grēdā.

H3: Šauru sagatavju apstrādes iekārta EDGETEQ S-500 dod lietotājiem iespēju precīzi apstrādāt arī īpaši šauras līdz pat 40 mm sagataves.

H2: Īpaši elastīga lietošanā maliņu aplīmēšanas iekārta EDGETEQ S-380 aprīkota ar sagatavju atgriešanas ierīci LOOPTEQ O-300.

Sagatavju atgriešanas ierīce transportē visdažādāko formu sagataves un, pateicoties augstai produktivitātei un saudzīgai sagatavju pārvietošanai, paaugstina kopējo efektivitāti.

Sagatavju atgriešanas ierīce lieliski der ražotnēm ar lielo sagatavju daudzveidību – no nelielām un vieglām līdz lielām un smagām.

Turklāt izstādē tiek demonstrēta jauna darbgalda koncepcija ar gaisa spilvenu ar bīdāmām atdūrām (tai skaitā priekš EDEGTEQ S-500).

Ergonomiski veidotā iekārtas iekraušanas zona nodrošina lai iekraujamas sagataves tiktu droši novirzītas taisnā leņķī. Frēzēšanas agregāts MF50 maliņu materiāla izvirzījumu apstrādei un leņķu kopēšanai aprīkots ar soļu elektromotoru automātiskai pārslēgšanai, apstrādājot dažāda biezuma maliņas.

 

Materiālu plūsmas vadība plašam detaļu klāstam – jauna programmnodrošinājuma versija mēbeļu rūpniecībai

 Programmnodrošinājuma woodCommander5 jaunā versija atver ārējas un iekšējas datu apmaiņas papildu iespējas.

Programmnodrošinājums paredzēts apstrādes programmu un maliņu materiāla atlasei, kas dod iespēju ātri un precīzi reģistrēt ražošanas parametrus, kā arī veidot iekārtas programmas ar vadību no sagataves.

Pateicoties pārdomātai informācijas līmeņu kombinācijai, tagad Jums atliek tikai nospiest dažas pogas, lai iegūtu vēlamos rezultātus. Reālā sagatavju 3D modelēšana, izmēru atspoguļošana sagataves 3D attēlā un automātiska nepieļaujamu parametru kombināciju pārbaude nodrošina augstu drošības pakāpi ekspluatācijas laikā, kas ietaupa laiku un naudu.

Programmēšanas bloks Edge Data Plugin ļauj woodCommander5 izveidot tiešo savienojumu starp iekārtas vadības sistēmu un maliņu materiāla meistara lietojumprogrammu.

Lietojumprogramma nodrošina pilnīgu kontroli par maliņu materiāla datiem un pieejamo maliņu materiāla krājumu. Maliņas biezums un augstums, kā arī izvēlētā maliņu materiāla ruļļa pieejamais garums no maliņu apstrādes meistara lietojumprogrammas tiek pārsūtīts tieši uz iekārtas vadības bloku. Tas ļauj operatoram ietaupīt laiku, kas būtu nepieciešams, lai manuāli ievadītu datus iekārtas vadības panelī. Pie tam, datus par maliņu materiāla ruļļa garuma atlikumu ar spraudņa palīdzību iekārta nodot lietojumprogrammai. Šādā veidā gan iekārtas operatoram, gan sagatavošanas un iepirkšanas personālam vienmēr ir zināms, kāds ir esošais maliņu materiāla krājums. Pateicoties precīzai šo materiālu reģistrācijai, maliņu lente tiek izmantota optimālā veidā, padarot ražošanu videi draudzīgāku un ekonomiskāku.

HOMAG stendā LIGNA izstādē klātienē tiek demonstrēts automātiskās maliņu materiāla informācijas reģistrācijas process un šo datu apmaiņa starp iekārtas vadības sistēmu un maliņu materiāla meistara lietojumprogrammu.

Saņemiet Jūsu biļeti tagad

 

Lintera Rīga, SIA darbinieki ar prieku organizēs Jums tikšanās ar mūsu partneri HOMAG LIGNA izstādē.
Ja Jums palika kādi jautājumi, lūdzam vērsties pie:

Ilja Ponomarjovs
Lintera Rīga, SIA
Pārdošanas vadītājs
e-pasts: ilp@localhost
mob.t.: +371 22319598

 

Ja plānojat apmeklēt izstādi LIGNA, lūdzam, informējiet mūs par to iepriekš, lai mēs varētu organizēt optimālu un efektīvu mūsu partneru stendu apmeklējumu izstādē.

Būsim priecīgi satikt Jūs izstādē LIGNA-2023 Hannoverē!

HOMAG piedāvā pašu plašāku un elastīgāku maliņu aplīmēšanas iekārtu klāstu mēbeļu ražošanas un kokapstrādes uzņēmumiem.