BENZ agregāti — Pilnīgi jaunu apstrādes operāciju iespējamība mēbeļu ražošanai ar CNC iekārtām

Sharing passion.
HOMAG Group izstādē LIGNA 2023 ir vadošais kokapstrādes iekārtu ražotājs mēbeļu un kokapstrādes nozarē.

Agregāti ar frēzēšanas ķēdēm padziļinātu frēzējumu izņemšanai
Pilnīgi jaunu apstrādes operāciju iespējamība

Augstāka precizitāte: BENZ Tooling demonstrē jaunu agregātu ar frēzēšanas ķēdi gropju frēzēšanai un ļoti dzīļu un mazu gropju veidošanai. Instrumentam nav nepieciešama papildu ķēdes smērēšana, tas nodrošina automātisku ķēdes nospriegošanu darba laikā un optimizē procesa efektivitāti. Pateicoties ražošanai tieši uz CNC iekārtas, nav nepieciešama papildu apstrāde.

BENZ i.tag digitālā ražotājrūpnīcas datu plāksnīte ļauj piekļūt datiem no jebkuras vietas, izmantojot viedtālruni (QR-kods). Tas ir viegli lietojams, ātrs un uzticams NFC marķēšanas datu pārvaldības risinājums, kam nav nepieciešama īpaša programmatūras instalēšana. Lai sazinātos ar BENZ servisa dienestu, ir pieejama tiešsaistes veidlapa, e-pasts vai tālrunis. Atsakoties no papīra un ieviešot digitālos procesus, BENZ i.tag saglabā videi draudzīgu pieeju tehnisko datu un dokumentācijas apstrādei.

Nestings: efektīva tīrīšana ar optimizētu agregātu ar izpūšanas sprauslām
Modulārā struktūra palielina elastību ekspluatācijas laikā

Jauns frēzēšanas agregāts ar izpūšanas sprauslām vēl efektīvāk notīra apstrādājamās virsmas un samazina ražošanas izmaksas pateicoties saspiesta gaisa padeves regulēšanai tieši uz iekārtas.

Moduļu konstrukcija dod iespēju elastīgi izmantot agregātu kombinācijā ar iespīlēšanas cangām un hidrauliskajām iespīlēšanas patronām. Tas ļauj izmantot plašu griezējinstrumentu klāstu ar zemu radiālo izkliedi. Par 40 % īsāks garums un optimizēta gultņu konstrukcija padara iekārtu klusāku un samazina vibrāciju. Pēc izvēles instrumentu var aprīkot ar minimālās saeļļošanas ierīci vai vairākiem izpūšanas sprauslām. Augstas kvalitātes keramikas gultņi garantē maksimālu iekārtas ar izpūšanas sprauslām izturību un kalpošanas laiku.

Visi nestinga agregāti ir aprīkoti ar BENZ i.tag digitālo ražotājrūpnīcas plāksnīti (QR-kodu).

Saņemiet Jūsu biļeti tagad

Lintera Rīga, SIA darbinieki ar prieku organizēs Jums tikšanās ar mūsu partneri HOMAG LIGNA izstādē. Ja Jums palika kādi jautājumi, lūdzam vērsties pie:

Ilja Ponomarjovs
Lintera Rīga, SIA
Pārdošanas vadītājs
e-pasts: ilp@localhost
mob.t.: +371 22319598

Ja plānojat apmeklēt izstādi LIGNA, lūdzam, informējiet mūs par to iepriekš, lai mēs varētu organizēt optimālu un efektīvu mūsu partneru stendu apmeklējumu izstādē.

Būsim priecīgi satikt Jūs izstādē LIGNA-2023 Hannoverē!