Griezējinstruments LEUCO

leuco

Viens no pasaules lielākajiem kalcija karbīda un dimanta pārklājuma mašīninstrumentu ražotājiem kokapstrādei un plastmasas apstrādei. Ideju pārpilnība un tehniskais know-how ir LEUCO pamatā no paša sākuma. Piedāvājot plašu produkcijas klāstu, LEUCO iet solī ar laiku un izstrādā inovatīvus risinājums, kas ir guvuši atzinību visā pasaulē un tiek prezentēti starptautiskās izstādēs.


Visaugstākās kvalitātes zāģripas no vācu ražotāja – ar cietsakausējuma vai dimanta griezējplāksnītēm kā masīvkoka un finierētu virsmu, tā arī kokskaidu plātnēm, plastmasai, kompozītmateriāliem un krāsainajiem metāliem, gan zāģēšanai garumā, gan šķērszāģēšanai,

Drupinātāji s-System sistēmai un vienmērīgai drupināšanai, segmentārie drupinātāji un piederumi drupinātājiem.

Frēzes un frēzgalvas maliņu aplīmēšanas iekārtām, kā arī profilgalvas un frēzes ar maināmiem nažiem. Dimanta radius frēzes un dimanta profilfrēzes – maliņmašīnām, kā ari Dimanta frēzes ar maināmiem segmentiem. Nažu galvas , spirālgalvas un profilfrēzes četrpusīgajām ēvelēm un citām kokapstrādes iekārtām. Audzēšanas frēzes logu brusu izgatavošanai un mēbeļu sagatavju audzēšanai, kā arī audzēšanas frēzes nesošajām konstrukcijām priekš PU līmes.

Dimanta frēzes CNC iekārtām. Izgatavošana pēc individuāla pasūtījuma Vācijas rūpnīcā LEUCO. Speciālās frēzes Nesting tehnoloģijai, kā arī unikālās P_System frēzes. Frēzes īpašiem materiāliem kā HPL; Alucobond; Dibond; Trespa; Corian; Varicor; LG HiMacs u.t.t.  Kāta frēzes ar maināmiem profilnažiem un nazīšiem. Profilēšana pēc Jūsu individuāla pasūtījuma.HW un VHW frēzes. Speciālās frēzes alumīnija un organiskā stikla frēzēšanai.

Urbji mēbeļu izgatavošanai – spirālurbji, eņģu urbji; caurejošie un necaurejošie urbji; kroņurbji. Dažādi urbji speciālu materiālu urbšanai – skaņu paneļiem, kompozītmateriālu urbšanai. Dažādi urbji Mafell rokas instrumentiem kā ari zeņķi un kombinētie urbji pēc Jūsu pasūtījuma. Urbju komplekti Lamello Cabineo savienojuma urbšanai. Speciālie urbji ar maināmiem nazīšiem, kā ari dimanta urbji.

LEUCO ēveļnaži un nažu sagataves četrpusīgajām ēvelēm un kokapstrādes dabmašīnām. Mainamie nazīši ēveļgalvām un spirālgalvām. Rādius naži un cikli maliņmašinām. Profilnažu izgatavošana Vācijas rūpnīcā LEUCO, pēc Jūsu pieprasījuma un vajadzībām.

Dažādi adapteri CNC iekārtām un caurplūdes tipa kokapastrādes iekārtām. Adapteri ar HSK 63 F stiprinājumu un cangām priekš tiem. Adapteri ar SK30 un SK40 , kas paredzēti CNC iekārtām. TERMO, HYDRO un TRIBOS - ļoti precīzi stirpinājumi, adapteri un patronas augstas ražības un precizitātes iekārtām. Speciālie adapteri Homag un Weinig darbmašīnām.

Frēžu un citu griezējinstrumentu rezerves daļas – gredzeni, skrūves un bultskrīves, kā arī bukses. Skrūvītes ar torx galu un stiprinājumu. Uzgriežņi CNC adapteriem un patronām. Speciālās HSK63F adapteru atslēgas.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support