Live.HOMAG

Image

No 10. maijalīdz 10. jūnijam

Nekad nav bijis tik vienkārši rīkot tikšanās!

Personiskās komunikācijas ar pasūtītajiem – tas, kā šobrīd trūkst visvairāk. Tāpēc HOMAG ir izstrādājis Live.HOMAG pasākuma koncepciju, kas ļauj tiešsaistē sazināties ar katru individuāli.

Digitāls pasākums Live.HOMAG ir tikšanās vieta bez dalībnieku klātbūtnes noteiktā vietā, un iepriekšējie pasākumi ierakstā ir pieejami jebkurā laikā. Piedalīties var ērti, viegli un droši no mājām vai biroja.

5 komunikācijas formāti

Live.EXPLORE

jauno tehnoloģiju un ražošanas metožu apskats.

Live.EXPLORE

Live.WEBINAR

eksperti atbild uz jautājumiem tiešsaistē.

Live.FORUM

galveno tēmu apspriešana ar vadošajiem ekspertiem.

Live.FORUM

Live.CONNECT

individuālas konsultācijas iekārtu demonstrēšanas procesā.

Live.COLLECTION

piekļuve multivides bibliotēkai.

 

Live.COLLECTION

Viens pasākums - daudz risinājumu

HOMAG eksperti dalīsies savās zināšanās un pieredzē, tiešsaistes mašīnu demonstrācijās,
ražošanas tehnoloģijas, koncepcijas un digitālie risinājumi.

Image

3 galvenās tēmas, kas nosāka kokapstrādes nākotni

Digitālie risinājumi jebkurai darba vietai:

detaļu uzglabāšana un šķirošana, sagatavošana montāžai, ražošanas optimizēšana, atkritumu samazināšana.

Risinājumi individuālai ražošanai

Image

Maksimāla produktivitāte.
Moduļu koncepcijas ir pieejamas dažādiem uzdevumiem, atkarībā no veiktspējas klases un automatizācijas pakāpes. Jūs varat organizēt savu ražošanu no dažādiem komponentiem un nākotnē to vēl uzlabot.

Smart Connected paredz pilnīgu darbgalda un uzglabāšanas sistēmas optimizācijas integrāciju griešanas zonā. Tas var sastāvēt no vienas vai vairākām griešanas darbgaldiem ar automātisku iepriekšējas uzglabāšanas sistēmu un materiālu sadalīšanas sistēmu.

Kombinācija “zāģis-noliktava” nodrošina optimālu detaļu plūsmu un atsevišķu paneļu atsevišķu griešanu secīgā veidā, ieskaitot atkritumu optimizāciju un kraušanu.

 

Maliņu apdares zona nodrošina vienmērīgus procesus ar efektīvu telpas izmantošanu.

Atkarībā no produktivitātes prasībām, tiek izvēlēts pareizais risinājums Jūsu elastīgajai 1 vienības partijas ražošanai.

Mūsdienīgā ControllerMES tehnoloģija nodrošina produktivitāti, efektivitāti un rūpnīcas tīklveida koncepcijas caurspīdīgumu un ir paredzēta ražošanas vadības kontrolei galdniecības darbnīcās un lielās kokapstrādes rūpnīcās.

Izmantojot ControllerMES, ražošanas darbnīcā Jūs varat efektīvi apmainīties ar datiem starp maliņu materiāla uzlikšanas zonas automātiskās vadības ierīcēm, CNC robotizēto staciju un automātiskajiem TRANSBOT ratiņiem.

 

Jūs varat organizēt ražošanas iekšējo loģistiku, dažādos veidos apvienojot atsevišķas zonas. Piemēram, ar TRANSBOT robotizētu transportu vai LOOPTEQ sagataves apstrādes un atgriešanas vienību ar woodFlex vadības sistēmu.

Visaptveroši masīvu apstrādes risinājumi

Koka māju būvniecība par pieņemamu cenu visā pasaulē kļūst arvien nozīmīgāka. Sākot no izejvielu optimizācijas līdz gataviem saliekamiem sienas blokiem, HOMAG piedāvā pilnu risinājumu klāstu uzņēmumiem, kas specializējas koka elementu ražošanā celtniecības konstrukcijām.

Live.HOMAG detalizēti parādīs visu procesu, ieskaitot mājas modeli.

 

SYSTEM TM

Meitas uzņēmums HOMAG System TM specializējas sistēmu risinājumu optimizācijā masīvu apstrādei, kas ir viens no lielākajiem piegādātājiem.

Plašs pakalpojumu klāsts: rūpnīcas projektēšana, uzstādīšana un nodošana ekspluatācijā, apkope un plānošana, personāla apmācība.

WEINMANN

Kā pasaules tirgus līderis tā piedāvā pilnu aprīkojumu koka māju celtniecībai gan maziem uzņēmumiem, moduļu ražotājiem, gan lielām rūpnīcām, ieskaitot aprīkojumu un iekārtas, programmatūras risinājumus, konsultāciju pakalpojumus un visaptverošus pakalpojumus.

HOMAG

Iekārtas un risinājumi galdniecības darbiem, kā arī grīdu, logu un kāpņu ražošanai.

Tirdzniecības un servisa biroju tīkls visā pasaulē rada stabilu pamatu masīvkoka ražošanas biznesam.