Laipni lūgti uz HOMAG Treff

HOMAG 60 GADI60 ATVĒRTO DURVJU DIENAS
Cien. kolēģi un pasūtītāji!

Gadā, kad viss mazliet atšķiras no ierastā, mainās arī pasūtītāju iepazīstināšanas veids ar produkciju, risinājumiem un ražošanas jaudām.
HOMAG Treff 2020 joprojām ir šī gada notikumu kalendāra neatņemama sastāvdaļa, kaut gan hibrīda formātā - Live.HOMAG.

 

60 dienu garumā, no 2020. gada 21. septembra – līdz 2020. gada 18. novembrim organizējas interesanti pasākumi, kas veltīti HOMAG Group 60 gadu jubilējai, “on-line” un “off-line” formātos.

Sakarā ar to, ka daudzās valstīs joprojām pieņemti dažādi COVID izplatīšanas ierobežošanas pasākumi, kas var ievērojami ierobežot ceļošanas iespējas, HOMAG Group rūpnīcu apmeklēšana šogad iespējama tikai reģionāliem pasūtītājiem. Ja Jūs vēlaties apmeklēt HOMAG Treff Vācijā, lūdzam Jūs sazināties ar mums, lai saskaņotu tādu iespēju ar HOMAG Group pārstāvjiem.

Visiem pasūtītājiem, kuri nevarēs personīgi apmeklēt izstādi Vācijā, HOMAG Group piedāvā plašu pasākumu programmu “on-line” režīmā.

Piedāvāti “on-line” pasakumi — ideālā iespēja personīgi iepazīstināties ar aprīkojumu un tehnoloģijām. Demonstrācijas zālēs vai rūpnīcās pateicoties “on-line” pārraidei  tiks parādīts aprīkojums griešanai, maliņu un virsmu apstrādei, CPU-apstrādei, koka māju būvēšanai un dzenošiem izstrādājumiem, noliktavai, iepakošanai. Pie tam būs iespēja uzdot jautājumus un apspriest Jūs interesējošās tēmas ar ražotāja pārstāvjiem.

Piedalīšanai “vebināros” nepieciešams iepriekš reģistrēties pēc atsauces:  

live.homag.com

Doto pasākumu papildus priekšrocība  - tos var skatīties pēc nepieciešamības vai sūtīt pa pastu.
Ja Jums parādīsies ar reģistrāciju saistīti jautājumi vai būs nepieciešama papildus informācija, lūdzam vērstiem pie mūsu kolēģa:

Lintera Rīga, SIA
Pārdošanas speciālists
Iļja Ponomarjovs
mob.: +371 22319598
e-pasts:
Uz tikšanos HOMAG Treff !