• Sākums
  • Jaunumi
  • Jaunā HOMAG darbgaldu paaudze maziem un vidējiem uzņēmējiem

Jaunā HOMAG darbgaldu paaudze maziem un vidējiem uzņēmējiem

Jaunā HOMAG darbgaldu paaudze maziem un vidējiem uzņēmējiem Jauns, laikmetīgs dizains, jauni vienoti un saskaņoti nosaukumi, kā arī iespēja pieslēgties platformai tapio – ar gatavību digitālajā nākotnē.

HOMAG Group ir apvienojusi gandrīz visus savus esošos brendus zem viena vārda HOMAG.

Jaunums: autonoms ražošanas nodalījums

Izstādē HOLZ-HANDWERK uzņēmums HOMAG prezentēja pilnīgi autonomu cehu, kas domāts maziem uzņēmumiem. Tas iekļauj sevī divus pilnīgi automatizētus ražošanas nodalījumus, kas ir savienoti vienotā automātiskā ražošanas līnijā.

1 cehs, 2 nodalījumi, 1000 iespējas -  pirmais “autonomais ražošanas nodalījums” maziem un vidējiem kokapstrādes uzņēmumiem, kas izmanto robotizētu sagatavju pārvietošanas sistēmu.

Uzlabotas darbgaldu sērijas zem vienota zīmola HOMAG

Maliņu aplīmēšanas darbgaldi EDGETEQ (iepriekš Ambition, KAL, Highflex).
Plātņu sazāģēšanas darbgaldi SAWTEQ (iepriekš HPP, HPL, HPS, HKL). Visi darbgaldi, sākot ar vissenāko modeli, tagad tiek aprīkoti un piegādāti ar  CADmatic 5 programmnodrošinājumu CNC apstrādes iekārtas CENTATEQ (iepriekš Venture, BMG, Vantage). Urbšanas CNC iekārtas  DRILLTEQ (iepriekš ABH, BHX). Slīpēšanas un krāsošas aprīkojums finiera un masīvkoka apstrādei, lakotām un akrila virsmām SANDTEQ un SPRAYTEQ (attiecīgi SWT un GSF iepriekš). Noliktavas sistēmas STORETEQ (iepriekš TLF). Atgriešanas sistēmas LOOPTEQ (iepriekš TFU). Korpusa mēbeļu montāžas preses  CABTEQ (iepriekš MPH). Iepakošanas sistēmas PAQTEQ (iepriekš VKS).< Iekārtas koka māju būvēšanai  WEINMANN BEAMTEQ (iepriekš WBS, WBZ), BUILDTEQ (iepriekš WTV, WTZ, WTD), FRAMETEQ (iepriekš WEM, WEK), WALLTEQ (iepriekš WMS).