MARTIN izstādē Holz-Handwerk 2018


No 21. līdz 24.martam uzņēmums MARTIN izstādē piedāvās šādas iekārtas:

 • T70 – ļoti ražīgs formātzāģēšanas darbgalds gan mazākiem, gan lielākiem apjomiem. Derēs gan plātņu materiāliem, gan masīvkokam un kompozītmateriāliem. Ideāli piemērots ekspluatācijai intensīvos apstākļos.

  T65 – premium klases formātzāģēšanas darbgalds, kas ataino jaunākos konstruēšanas un elektroniskās vadības sistemu trendus. Nodrošina ātru, precīzu un taupīgu darbību.

  T60C – formātzāģēšanas darbgalds ar modernu vadības sistēmu plātņu materiālu sazāģēšanai, maziem un lieliem darba apjomiem. Ideāli piemērots ekspluatācijai intensīvos apstākļos.

  T27 FleX – frēzēšanas darbgals ar spindeli slīpuma ±46°. Viens no visjaudīgākajiem premium klases darbgaldiem tirgū. Aprīkots ar mūsdienīgo Touch-Screen sistēmu.

  T12 – kompakts frēzēšanas darbgalds nodrošina izcilu līdzsvaru starp efektivitāti, ražīgumu un cenu.

  T45 – biezuma ēvelmašīna vienpusējai ēvelēšanai garumā un plakanu sagatavju biezumā (dēlis, panelis, brusiņa), domāta skuju koku un lapu koku koksnes apstrādei un arī plastmasas apstrādei.

  T54 – garenfrēzmašīna priekš viepusējas frēzēšanas garumā, ar rokas padevi, domāta skuju koku un lapu koku koksnes apstrādei pa plakni un līdz 45° leņķī. Darbgaldi T45 un T54 ir aprīkoti ar spirālveida naža veltni Xplane.

  TP300 – kombinētais garum-biezumēlevēšanas darbgalds, kas ļauj pārslēgties starp ēvelēšanas un frēzēšanas režīmiem.

  Quality Finishing tehnoloģija logu ražošanais. Virsmām, kuras ir sagatavotas ar «Q-FIN», nav nepieciešama starpslīpēšana un ar to saistītais serviss.

  Steds 303 9.zālē

  Martin būs priecīgi redzēt jūst stenda apmeklētāju vidū un novēl jūms patīkamu braucienu uz Nirnbergu.